Dla Ciebie Akademia Siebie

DLA CIEBIE

Marzysz o niezależności? Chcesz być wykwalifikowanym szefem własnego życia i ekspertem w sprawie swoich możliwości? Pragniesz efektywnie zarządzać zasobami, które posiadasz? Może już czas na odkrycie Twojego talentu? Mamy dla Ciebie niedrogie, konkretne szkolenia. Pozwól sobie na interaktywną wiedzę, atrakcyjny warsztat praktyczny, panel dyskusyjny, własne materiały szkoleniowe oraz certyfikat. Zorganizuj swoje życie i zostań mistrzem work-life balance!

Każde nasze szkolenie dla klienta indywidualnego, jednoosobowej działalności gospodarczej lub pojedynczych pracowników to przystępna cena, prosto i interaktywnie podana wiedza, atrakcyjny warsztat praktyczny, możliwość zadawania pytań, materiały szkoleniowe oraz certyfikat lub odznaka.

Jeśli chcesz kupić szkolenie dla siebie, wypełnij formularz na podstronie danego szkolenia. Jeżeli chcesz kupić voucher, napisz do nas maila w tej sprawie na kontakt@akademiasiebie.pl. W standardowym trybie drukujemy voucher i wysyłamy go pocztą, z małą niespodzianką. Jeśli to prezent na ostatni moment, voucher wysyłamy mailem.

Lista naszych szkoleń

Freelancing

Dwudniowe szkolenie dla freelancerów i tych, którzy chcą zacząć

Praca zdalna

Siedmiogodzinne szkolenie na miarę obecnych czasów

Wszystko o kasie

Trzygodzinne szkolenie skupione na finansach

Work-life balance

Trwające trzy i pół godziny szkolenie z zarządzania czasem oraz poczuciem szczęścia

Droga kariery

Półtoragodzinny warsztat ewaluacyjny

W branży działamy lata, sama Akademia Siebie jest jednak młodą firmą. Nasza oferta dopiero się rozbudowuje. Zaglądaj do nas! Polecamy też cykliczne porady na Facebooku oraz inspirowanie się na Instagramie.

Interesuje Cię oferta dla firm? Mamy ją!