DROGA KARIERY

Szkolenie droga kariery

Czy to najwyższy czas na ustalenie swoich planów, celów oraz motywacji? Czy już pora znaleźć swoje miejsce w branży i własny styl? Czy czujesz potrzebę określenia pułapek i szans na drodze do profesjonalizmu? Zapraszamy na wielokrotnie już wypróbowany warsztat ewaluacyjny „Droga kariery” pozwalający ostatecznie odnaleźć się w swoim życiu zawodowym i w oparciu o samopoznanie określić, co robić dalej. Poznaj inspirujące działanie art-coachingu!

Program szkolenia

Blok 1, 60 minut: Warsztat „Droga kariery”

Blok 2, 30 minut: Inspirujące wnioski i panel dyskusyjny

Co otrzymasz w ramach szkolenia?

Przed rozpoczęciem szkolenia każdy Uczestnik otrzymuje arkusz warsztatowy do samodzielnego wydrukowania. Udział w szkoleniu kończy się otrzymaniem odznaki drogą mailową.

Kto prowadzi szkolenie?

Szkolenie prowadzi dr Agnieszka Szuścik, freelancerka z piętnastostoletnim stażem, wykładowczyni ASP w Krakowie i Akademii Fotografii w Krakowie i Warszawie, edukatorka, artystka, prelegentka TEDx, jedna z „50 Śmiałych 2019”, doktora nauk filmowych i absolwentka PWSFTviT, magister filologii polskiej (specjalność: komunikacja społeczna), absolwentka szkolenia Racjonalnej Terapii Zachowania, prowadząca audycję w OFF Radio Kraków. Aga znana jest z żywiołowego prowadzenia zajęć oraz empatycznego podejścia do kursantów.

Sprawy techniczne

Szkolenie odbywa się zdalnie, na spersonalizowanej przez nas profesjonalnej platformie szkoleniowej (bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania). Pozostałe kwestie wyjaśniliśmy w naszym FAQ.

Terminy i czas trwania

Najbliższe warsztaty „Droga kariery”:
10 sierpnia 2021 (wtorek), od 18:00 do 19:30,
21 sierpnia 2021 (sobota), od 10:00 do 11:30.

Szkolenie trwa 1,5 godziny zegarowej. Zobacz też nasz kalendarz szkoleń.

Cena szkolenia

Cena szkolenia to 49 zł. Materiały otrzymasz wcześniej mailem.

Fakturę możemy wystawić zarówno na osobę prywatną, jak i firmę.

Formularz zapisu na szkolenie dla klientów indywidualnych

Wypełnij formularz, a my w ciągu 24 godzin przyślemy Ci maila ze szczegółami: programem kursu, regulaminem, prostą instrukcją techniczną oraz fakturą do opłacenia. Przed szkoleniem otrzymasz też materiały oraz link do wirtualnej sali wykładowej i hasło.

Szkolenie droga kariery

Masz pytania lub interesuje Cię szczegółowy przebieg i program tego szkolenia? Napisz na kontakt@akademiasiebie.pl lub zadzwoń pod numer +48 737 181 011, śmiało!

W branży działamy lata, sama Akademia Siebie jest jednak młodą firmą. Nasza oferta dopiero się rozbudowuje. Zaglądaj do nas! Polecamy też cykliczne porady na Facebooku oraz inspirowanie się na Instagramie.

Interesuje Cię oferta dla firm? Mamy ją!