FREELANCING

Szkolenie freelancing

Wybij się! Przyspiesz swój rozwój zawodowy i osobisty, pozyskaj lukratywne zlecenia, ciesz się niezależnością! Przedstawiamy naszą perełkę, teoretyczno-praktyczne dwudniowe szkolenie „Freelancing w branżach kreatywnych” dla przedstawicieli zawodów kreatywnych: grafików, fotografów, architektów, marketingowców, filmowców, muzyków, stylistów, przedstawicieli IT – zarówno tych, którzy już są wolnymi strzelcami, jak i tych, którzy chcieliby przejść na ten model świadczenia usług kreatywnych.

Program szkolenia

Blok 1, 180 minut: Podstawy freelancingu, czyli dla kogo, jak zacząć, jak stworzyć portfolio

Blok 2, 180 minut: Autopromocja, marketing, branża, reputacja

Blok 3, 180 minut: Praca z klientem – od pozyskania zlecenia do zaksięgowania przelewu

Blok 4, 90 minut: Formalności, umowy, pieniądze

Blok 5, 45 minut: Podstawy psychologii dla freelancera

Blok 6, 45 minut: Panel dyskusyjny i nawiązywanie cennych kontaktów

Co otrzymasz w ramach szkolenia?

Przed rozpoczęciem szkolenia każdy Uczestnik otrzymuje zeszyt ćwiczeń, w którym, oprócz gotowych notatek ze szkolenia, znajdują się zadania do wykonania podczas szkolenia oraz takie, które można zrobić później. Uzupełniony zeszyt ćwiczeń stanie się Twoim customowym podręcznikiem freelancingu! Udział w szkoleniu kończy się otrzymaniem imiennego certyfikatu oraz zaświadczenia.

Kto prowadzi szkolenie?

Szkolenie prowadzi dr Agnieszka Szuścik, freelancerka z piętnastostoletnim stażem, wykładowczyni ASP w Krakowie i Akademii Fotografii w Krakowie i Warszawie, edukatorka, artystka, prelegentka TEDx, jedna z „50 Śmiałych 2019”, doktora nauk filmowych i absolwentka PWSFTviT, magister filologii polskiej (specjalność: komunikacja społeczna), absolwentka szkolenia Racjonalnej Terapii Zachowania, prowadząca audycję w OFF Radio Kraków. Aga znana jest z żywiołowego prowadzenia zajęć oraz empatycznego podejścia do kursantów.

Sprawy techniczne

Szkolenie odbywa się zdalnie, na spersonalizowanej przez nas profesjonalnej platformie szkoleniowej (bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania). Pozostałe kwestie wyjaśniliśmy w naszym FAQ.

Terminy i czas trwania

Najbliższe szkolenie „Freelancing w branżach kreatywnych”:
7-8 sierpnia 2021 (sobota i niedziela), oba dni od 10:00 do 17:00.

Szkolenie trwa 14 godzin zegarowych – 2 dni po 7 godzin. Zobacz też nasz kalendarz szkoleń.

Cena szkolenia

Cena szkolenia to 999 zł. Materiały otrzymasz wcześniej pocztą.

Fakturę możemy wystawić zarówno na osobę prywatną, jak i firmę.

Formularz zapisu na szkolenie dla klientów indywidualnych

Wypełnij formularz, a my w ciągu 24 godzin przyślemy Ci maila ze szczegółami: programem kursu, regulaminem, prostą instrukcją techniczną oraz fakturą do opłacenia. Przed szkoleniem otrzymasz też materiały oraz link do wirtualnej sali wykładowej i hasło.

Szkolenie freelancing

Masz pytania lub interesuje Cię szczegółowy przebieg i program tego szkolenia? Napisz na kontakt@akademiasiebie.pl lub zadzwoń pod numer +48 737 181 011, śmiało!

W branży działamy lata, sama Akademia Siebie jest jednak młodą firmą. Nasza oferta dopiero się rozbudowuje. Zaglądaj do nas! Polecamy też cykliczne porady na Facebooku oraz inspirowanie się na Instagramie.

Interesuje Cię oferta dla firm? Mamy ją!