WORK-LIFE BALANCE

Szkolenie work life balance

To chyba nasze ulubione szkolenie, bo tak proste, a w punkt! Dla kogo? Dla tych, co mają wrażenie, że doba jest za krótka, że plany i marzenia tylko przesuwają się w czasie, że lista obowiązków to rosnący potwór, że życie to harówa i mordęga, a świat istnieje głównie po to, by nas wkurzać! Pozwól sobie na zmianę w tych kwestiach. Wyrobimy się z tym w trzy i pół godziny, zaufaj nam! Oto „Work-life balance”.

Program szkolenia

Blok 1, 70 minut: Organizacja czasu oraz kalendarza

Blok 2, 60 minut: ABC emocji, ABC szczęścia

Blok 3, 60 minut: Zarządzanie zasobami własnymi

Co otrzymasz w ramach szkolenia?

Przed rozpoczęciem szkolenia każdy Uczestnik otrzymuje arkusz szkoleniowy do samodzielnego wydrukowania. Udział w szkoleniu kończy się otrzymaniem odznaki drogą mailową.

Kto prowadzi szkolenie?

Szkolenie prowadzi dr Agnieszka Szuścik, freelancerka z piętnastostoletnim stażem, wykładowczyni ASP w Krakowie i Akademii Fotografii w Krakowie i Warszawie, edukatorka, artystka, prelegentka TEDx, jedna z „50 Śmiałych 2019”, doktora nauk filmowych i absolwentka PWSFTviT, magister filologii polskiej (specjalność: komunikacja społeczna), absolwentka szkolenia Racjonalnej Terapii Zachowania, prowadząca audycję w OFF Radio Kraków. Aga znana jest z żywiołowego prowadzenia zajęć oraz empatycznego podejścia do kursantów.

Sprawy techniczne

Szkolenie odbywa się zdalnie, na spersonalizowanej przez nas profesjonalnej platformie szkoleniowej (bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania). Pozostałe kwestie wyjaśniliśmy w naszym FAQ.

Terminy i czas trwania

Najbliższe szkolenia „Work-life balance”:
29 czerwca 2021 (wtorek), od 17:30 do 21:00,
3 lipca 2021 (sobota), od 10:00 do 13:30.

Szkolenie trwa 3,5 godziny zegarowe. Zobacz też nasz kalendarz szkoleń.

Cena szkolenia

Cena szkolenia to 199 zł. Materiały otrzymasz wcześniej mailem.

Fakturę możemy wystawić zarówno na osobę prywatną, jak i firmę.

Formularz zapisu na szkolenie dla klientów indywidualnych

Wypełnij formularz, a my w ciągu 24 godzin przyślemy Ci maila ze szczegółami: programem kursu, regulaminem, prostą instrukcją techniczną oraz fakturą do opłacenia. Przed szkoleniem otrzymasz też materiały oraz link do wirtualnej sali wykładowej i hasło.

Szkolenie work life balance

Masz pytania lub interesuje Cię szczegółowy przebieg i program tego szkolenia? Napisz na kontakt@akademiasiebie.pl lub zadzwoń pod numer +48 737 181 011, śmiało!

W branży działamy lata, sama Akademia Siebie jest jednak młodą firmą. Nasza oferta dopiero się rozbudowuje. Zaglądaj do nas! Polecamy też cykliczne porady na Facebooku oraz inspirowanie się na Instagramie.

Interesuje Cię oferta dla firm? Mamy ją!