MISTRZ ORGANIZACJI

Szkolenie organizacja dla firm

Każda praca wymaga ciągłej optymalizacji w kwestiach szeroko rozumianej organizacji. Szkolenie „Mistrz organizacji” to stumilowy krok dla Twojej firmy. Organizacja czasu i kalendarza, organizacja przestrzeni pracy, organizacja komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, organizacja pracy w zespole, organizacja kreatywności, organizacja samopoczucia, organizacja organizacji… Czas na przyspieszenie!

Program szkolenia

Blok 1, 45 minut: Organizacja pracy, optymalizacja, systematyzacja – mocne rozdanie

Blok 2, 90 minut: Organizacja czasu pracy od A do K, jak kalendarz

Blok 3, 90 minut: Organizacja czasu pracy od K do Z, jak zarządzanie energią

Blok 4, 90 minut: Organizacja komfortu pracy

Blok 5, 90 minut: Organizacja talentów i motywacji

Blok 6, 90 minut: Organizacja pracy w zespole – od empatii do kompleksowego rozwiązywania problemów

Blok 7, 90 minut: Organizacja emocji – przeciwko stresowi i wypaleniu zawodowemu

Blok 8, 90 minut: Organizacja komunikacji wewnętrznej – NVC, asertywność, dobór słów

Blok 9, 90 minut: Organizacja komunikacji zewnętrznej – autoprezentacja, mailing, wizerunek

Blok 10, 45 minut: Panel dyskusyjny

Co otrzymasz w ramach szkolenia?

Przed rozpoczęciem szkolenia każdy Uczestnik otrzymuje zeszyt ćwiczeń w którym, oprócz gotowych notatek ze szkolenia, znajdują się zadania do wykonania podczas szkolenia oraz takie, które można zrobić później. Udział w szkoleniu kończy się otrzymaniem imiennego certyfikatu oraz zaświadczenia.

Kto prowadzi szkolenie?

Szkolenie prowadzi dr Agnieszka Szuścik, freelancerka z piętnastostoletnim stażem, wykładowczyni ASP w Krakowie i Akademii Fotografii w Krakowie i Warszawie, edukatorka, artystka, prelegentka TEDx, jedna z „50 Śmiałych 2019”, doktora nauk filmowych i absolwentka PWSFTviT, magister filologii polskiej (specjalność: komunikacja społeczna), absolwentka szkolenia Racjonalnej Terapii Zachowania, prowadząca audycję w OFF Radio Kraków. Aga znana jest z żywiołowego prowadzenia zajęć oraz empatycznego podejścia do kursantów.

Sprawy techniczne

Szkolenie zrealizować możemy zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie, na zaproponowanej przez nas lub używanej przez Was platformie. Pozostałe kwestie wyjaśniliśmy w naszym FAQ.

Terminy i czas trwania

Termin szkolenia, jego godziny oraz długość przerw ustalasz Ty! Przy standardowej ilości oraz długości przerw szkolenie „Mistrz organizacji” trwa 7 godzin zegarowych.

Cena szkolenia

Ceny szkoleń dla firm ustalamy indywidualnie z Klientem. Wypełnij poniższy formularz albo napisz na kontakt@akademiasiebie.pl lub zadzwoń pod numer +48 737 181 011, a my skontaktujemy się z Tobą.

Cena zawiera materiały szkoleniowe oraz połączenie próbne (w przypadku szkolenia w wersji zdalnej).

Formularz zapisu na szkolenie dla firm

Wypełnij formularz, a my w ciągu 24 godzin przyślemy Ci maila ze szczegółami: programem kursu, regulaminem, prostą instrukcją techniczną oraz fakturą do opłacenia.

Szkolenie organizacja dla firm

Masz pytania lub interesuje Cię szczegółowy przebieg i program tego szkolenia? Chcesz, byśmy coś zmienili lub stworzyli szkolenie specjalnie dla Twojej firmy? Napisz na kontakt@akademiasiebie.pl lub zadzwoń pod numer +48 533 242 101, śmiało!

W branży działamy lata, sama Akademia Siebie jest jednak młodą firmą. Nasza oferta dopiero się rozbudowuje. Zaglądaj do nas! Polecamy też cykliczne porady na Facebooku oraz inspirowanie się na Instagramie.

Interesuje Cię oferta dla klientów indywidualnych? Mamy ją!