PRACA ZDALNA

Szkolenie praca zdalna

Praca w domu to nowa jakość, wbrew pozorom daleka zarówno od urządzania kopii biurowego stanowiska we własnym mieszkaniu, jak i od leżakowania z laptopem pod kołdrą. Pandemia nie dała nam czasu na płynne przejście i zrozumienie ważnych szczegółów. Na szczęście mamy jednodniowe szkolenie na ten temat!

Program szkolenia

Blok 1, 60 minut: Zarządzanie czasem pracy, czyli kalendarz, dystraktory i krzywa energetyczna

Blok 2, 60 minut: Podział przestrzeni, czyli biuro w domu

Blok 3, 60 minut: Telekomunikacja – od doboru narzędzi do higieny i efektywności rozmowy

Blok 4, 60 minut: Życie zawodowe a życie prywatne – work-life balance w pracy zdalnej

Blok 5, 60 minut: Psychologia dla pracownika zdalnego, w tym zagadnienia stresu oraz utrzymywania relacji pracowniczych

Blok 6, 60 minut: Warsztat wymiany wiedzy oraz panel dyskusyjny

Co otrzymasz w ramach szkolenia?

Przed rozpoczęciem szkolenia każdy Uczestnik otrzymuje zeszyt ćwiczeń w którym, oprócz gotowych notatek ze szkolenia, znajdują się zadania do wykonania podczas szkolenia oraz takie, które można zrobić później. Udział w szkoleniu kończy się otrzymaniem imiennego certyfikatu oraz zaświadczenia.

Kto prowadzi szkolenie?

Szkolenie prowadzi dr Agnieszka Szuścik, freelancerka z piętnastostoletnim stażem, wykładowczyni ASP w Krakowie i Akademii Fotografii w Krakowie i Warszawie, edukatorka, artystka, prelegentka TEDx, jedna z „50 Śmiałych 2019”, doktora nauk filmowych i absolwentka PWSFTviT, magister filologii polskiej (specjalność: komunikacja społeczna), absolwentka szkolenia Racjonalnej Terapii Zachowania, prowadząca audycję w OFF Radio Kraków. Aga znana jest z żywiołowego prowadzenia zajęć oraz empatycznego podejścia do kursantów.

Sprawy techniczne

Szkolenie zrealizować możemy zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie, na zaproponowanej przez nas lub używanej przez Was platformie. Pozostałe kwestie wyjaśniliśmy w naszym FAQ.

Terminy i czas trwania

Termin szkolenia, jego godziny oraz długość przerw ustalasz Ty! Przy standardowej ilości oraz długości przerw szkolenie „Praca zdalna” trwa 7 godzin zegarowych.

Cena szkolenia

Ceny szkoleń dla firm ustalamy indywidualnie z Klientem. Wypełnij poniższy formularz albo napisz na kontakt@akademiasiebie.pl lub zadzwoń pod numer +48 737 181 011, a my skontaktujemy się z Tobą.

Cena zawiera materiały szkoleniowe oraz połączenie próbne (w przypadku szkolenia w wersji zdalnej).

Formularz zapisu na szkolenie dla firm

Wypełnij formularz, a my w ciągu 24 godzin przyślemy Ci maila ze szczegółami: programem kursu, regulaminem, prostą instrukcją techniczną oraz fakturą do opłacenia.

Szkolenie praca zdalna

Masz pytania lub interesuje Cię szczegółowy przebieg i program tego szkolenia? Chcesz, byśmy coś zmienili lub stworzyli szkolenie specjalnie dla Twojej firmy? Napisz na kontakt@akademiasiebie.pl lub zadzwoń pod numer +48 737 181 011, śmiało!

W branży działamy lata, sama Akademia Siebie jest jednak młodą firmą. Nasza oferta dopiero się rozbudowuje. Zaglądaj do nas! Polecamy też cykliczne porady na Facebooku oraz inspirowanie się na Instagramie.

Interesuje Cię oferta dla klientów indywidualnych? Mamy ją!