FAQ

Czyli najczęściej zadawane pytania – o nas, dla Was

.

Sprawnej organizacji pracy, odpoczynku i codziennych obowiązków, miłej oraz asertywnej komunikacji, panowania nad emocjami, spełniania marzeń i sprawnego osiągania celów, a także życia w poczuciu szczęścia i własnej wartości. Chcemy również nauczyć Cię kreatywności oraz niezależności. Profesjonaliści nazywają ten zakres kompetencjami miękkimi (w odróżnieniu od twardych, czyli typowo zawodowych) oraz work-life balance (to równowaga między pracą a tym, co nią nie jest).

No wiesz, zasadniczo liczyć i pisać też umie każdy, lecz żeby robić to naprawdę dobrze, potrzebna jest szkoła. W Akademii Siebie ubolewamy nad tym, że ludzie, którzy potrafią pracować, często nie umieją zarządzać czasem, efektywnie odpoczywać, porządnie się skupić czy sprawnie wykrzesać z siebie koncept. Weźmy na przykład taką krzywą energetyczną: o której godzinie najlepiej odpisywać na zaległe maile, by jak szło sprawnie i bez wkurzania się? Właśnie tego możemy Cię nauczyć.

A w życiu! Stawiamy na praktyczną wiedzę, naukowe podejście, realne rozwiązania i konkret! Nie lubimy lania wody, niepotrzebnych uwzniośleń i powoływania się na autorytety, których nikt nie zna.

Na rynku działamy od dekady, wygooglaj nasze nazwiska! Po prostu Akademię Siebie założyliśmy niedawno, jako ukoronowanie naszych przefiltrowanych doświadczeń oraz spełnienie śmiałych marzeń.

.

Zajrzyj do zakładek Dla Ciebie i Dla firm, tam znajdziesz naszą pełną ofertę, wraz z opisami i ramowymi programami szkoleń. Wszystko opisaliśmy tak jasno, jak tylko potrafiliśmy.

W dziale Dla Ciebie znajduje się natomiast oferta dla klientów indywidualnych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Terminy szkoleń podane są z góry. Dla firm to natomiast oferta dla firm małych i dużych, fundacji i stowarzyszeń. Firmy indywidualnie ustalają termin szkolenia, jego godziny oraz długość przerw.

Szkolenie to teoria i praktyka, a warsztat to tylko praktyka. Nie rekomendujemy żadnej z tych dróg – uzależniamy to od tematyki i tego, ile mamy czasu.

W naszych szkoleniach może wziąć udział absolutnie każdy, najchętniej jednak robią to pracownicy zdalni, freelancerzy, firmy małe i duże oraz przedstawiciele branż kreatywnych i artystycznych.

Nasze szkolenia są dla osób dorosłych, czyli tych, które ukończyły 18 lat. Jeśli jednak chodzi Ci po głowie szkolenie dla nastolatków czy dzieciaków, daj znać, możemy stworzyć je specjalnie dla Ciebie. Górnej granicy wiekowej nie ma – uważamy, że nigdy nie jest za późno na lepszą organizację swojego życia!

Nie! Chcesz szkolenie online? Możemy połączyć się z każdym zakątkiem świata! Interesuje Cię opcja stacjonarna? W większość miejsc jesteśmy w stanie dojechać!

Tak, nie ma problemu. Daj znać.

Wkrótce wprowadzamy kolejne szkolenia: „Urlop instant” dla przepracowanych, „Siostry” dla kobiet, „Bracia” dla mężczyzn, „Własna wartość” dla wszystkich i inne. Zaglądaj do nas!

.

Nasze szkolenia są dynamiczne i intensywne, ale nie wycieńczające (chcemy, by nasi uczestnicy kończyli je z poczuciem siły i inspiracji). Jest merytoryczna wiedza, są przykłady i slajdy, są działania interaktywne, są warsztaty praktyczne. Dzieje się.

Przepis na atrakcyjność naszych szkoleń jest wart co najmniej tyle, ile ten na panierkę w znanym fast foodzie – nic nie zdradzimy, ale możemy Cię nakarmić. Wiedzą i umiejętnościami oczywiście.

Okropna, tylko się drze i przewraca oczami. Żartujemy! Wyobraźcie sobie połączenie wiedzy naukowej, dziesięcioletniego doświadczenia wykładowcy oraz stand-up comedy! Na szkoleniu jest przemiło, zabawnie, energetycznie, inspirująco i kreatywnie, czuć ducha wspólnoty, żadnego pytania nie uznaje się za głupie.

Mamy różne szkolenia, nawet aż dwudniowe czy trwające tylko półtorej godziny. W zakładkach Dla Ciebie i Dla firm podaliśmy czasy trwania konkretnych szkoleń. Dodatkowo, przy każdym szkoleniu znajdziesz dokładną rozpiskę czasową.

Żeby uporządkować program i wiedzę oraz łatwo wyznaczyć przerwy. Fajnie to wymyśliliśmy, nie?

Zegarowych (60 minut). Dla jasności czasy trwania bloków zawsze podawane są w minutach.

Oczywiście. Zrobimy to razem, dopracowując program, kalendarz i kwestie techniczne. Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz.

.

Bułka z masłem! Na stronie wybranego przez Ciebie szkolenia, na dole znajduje się przycisk z formularzem. Uzupełnij go, a my w ciągu 24 godzin wyślemy Ci maila ze szczegółami: programem kursu, naszym regulaminem, prostą instrukcją techniczną oraz fakturą do opłacenia. Przed szkoleniem otrzymasz też materiały. Masz dodatkowe pytania lub wolisz zapisać się mailowo? Spoko, wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz.

Masz dwie opcje, obie bardzo proste. Pierwsza to mail lub telefon do nas – odezwij się na kontakt@akademiasiebie.pl lub +48 737 181 011. Druga to przycisk z formularzem, który znajduje się na stronie wybranego przez Ciebie szkolenia, na dole. To formularz w którym zostawiasz nam dane kontaktowe, a my w ciągu doby przysyłamy Ci maila ze szczegółami szkolenia.

W formularzu zapisu wybierasz rodzaj szkolenia oraz wpisujesz dane kontaktowe: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres i opcjonalnie numer NIP. Potrzebujemy ich, by przesłać Ci szczegóły oraz wystawić fakturę i certyfikat. Po zakończeniu szkolenia wyślemy Ci tylko maila z podziękowaniem. Nie podajesz żadnych danych wrażliwych czy haseł. Dodatkowo, w formularzu można wprowadzić informacje o promocji, z której korzystasz. Trzeba też zatwierdzić nasz regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do potrzeb rejestracyjnych szkolenia. 

Tutaj. Dodatkowo, wyślemy Ci go, gdy zapiszesz się na szkolenie.

Tak, ponieważ dbamy o jakość naszych szkoleń. Ograniczona ilość uczestników to możliwość zadawania przez nich pytań, niwelacja problemów technicznych oraz opcja na indywidualne podejście do każdego w grupie.

Pewnie! Wystarczy jeden mail na kontakt@akademiasiebie.pl. Wydrukujemy piękny voucher, dołączymy niespodziankę i wyślemy pocztą Tobie lub bezpośrednio osobie, którą chcesz obdarować. Jeśli to prezent na ostatni moment, voucher wyślemy Ci mailem, nie martw się.

Oczywiście. Zrobimy to razem, dopracowując program, kalendarz i kwestie techniczne. Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz.

.

Płacisz za cenną wiedzę, którą potrafimy podać w prosty i atrakcyjny sposób, za naszą bezbłędną organizację, za zaplecze techniczne oraz za materiały, które otrzymujesz. Uważamy, że nasze ceny są atrakcyjne w stosunku do jakości, jaką oferujemy.

Tak, to podstawa płatności. Fakturę wystawiamy na osobę prywatną lub firmę – Ty wybierasz.

Tradycyjnym przelewem. Przysyłamy Ci numer konta, a Ty realizujesz przelew.

Nie. Cena podana pod szkoleniem zawiera wszystko, czego potrzebujesz.

Pewnie, że nie, pełna zgoda (asertywności, jak widać, też uczymy)! Zniżki oraz darmowe szkolenia robimy po to, żeby się promować. Jako marka, jesteśmy nowi na rynku, więc staramy się, żeby jak najwięcej osób się o nas dowiedziało. Nie chodzi o nic więcej, zresztą, wszystko jest w regulaminie akcji promocyjnych.  

Możesz obejrzeć nasze darmowe szkolenie noworoczne na naszym profilu Facebooku lub kanale Youtube – sprawdź nas!

.

Jeśli pytasz o pandemię, to oczywiście dostosowujemy się do aktualnych obostrzeń. Obecnie wszystkie szkolenia dla klientów indywidualnych są online, a firmy, fundacje i stowarzyszenia mają wybór: szkolenie online lub stacjonarne. Docelowo chcemy każde szkolenie oferować zarówno online, jak i stacjonarnie. Marzymy o tym, by nasze dwudniowe szkolenia miały formę fajowych wyjazdów za miasto!

Przed szkoleniem otrzymujesz od nas link i hasło. Wystarczy, że klikniesz w link, wpiszesz swoje imię, e-mail oraz hasło i… jesteś z nami, w wirtualnej sali szkoleniowej!

Pewnie! Jeśli jednak napotkasz jakiś problem, przeprowadzimy Cię telefonicznie przez cały proces połączenia – będziemy na łączach!

Nie. Platforma, z której korzystamy, otwiera się w przeglądarce. To naprawdę proste!

Dowolnej! Link będzie działał w każdej przeglądarce (oprócz Internet Explorera, bardzo nam przykro).

Komputer podłączony do internetu. Nic więcej.  

Fajnie Cię będzie zobaczyć, ale to zależy od Ciebie. Ty decydujesz.

Tak, zarówno przez mobilną przeglądarkę lub specjalną aplikację, która jest całkowicie darmowa. Wszystko wyjaśniamy w instrukcji, którą otrzymasz, gdy zapiszesz się na kurs.

.

Materiały (zeszyt ćwiczeń lub arkusz szkoleniowy), certyfikat i zaświadczenie lub odznakę ukończenia szkolenia (zależy od typu szkolenia, informację znajdziesz w opisie każdego szkolenia), kilka fajowych niespodzianek oraz, oczywiście, samo szkolenie.

Nie czarujmy się, o wiele mniej niż licencjat, magisterka lub doktorat, ale na pewno zapunktuje u pracodawcy, klienta, komisji przyznającej grant czy dofinansowanie. Świetnie wygląda też w CV lub na ścianie.

Tak, wystarczy o to poprosić. Nie doliczamy za to ani grosza więcej.

To taka mała książeczka z informacjami ze szkolenia, ćwiczeniami do uzupełnienia oraz miejscem na notatki. Co ciekawe, w zeszycie znajdziesz również ćwiczenia dodatkowe, do wykonania po zakończeniu szkolenia. Uzupełniony zeszyt ćwiczeń stanie się Twoim osobistym, customowym podręcznikiem.

Jeśli szkolenie jest króciutkie – trwa trzy godziny zegarowe lub mniej (w dodatku jest zdalne), zamiast zeszytu ćwiczeń otrzymujesz mailem PDF do samodzielnego wydrukowania. Robimy tak, by te krótkie szkolenia były jak najtańsze.

Wśród powyższych pytań nie ma Twojego? Napisz do nas na kontakt@akademiasiebie.pl lub zadzwoń pod numer  +48 737 181 011, śmiało!