O AKADEMII SIEBIE

Wszyscy wiemy, że wrodzona smykałka nie zastąpi w pracy wyuczonych umiejętności oraz cennego doświadczenia – trzeba zdobyć kompetencje twarde. Dlaczego zatem mielibyśmy uważać, że bycie z natury miłym i w miarę ogarniętym wystarczy, by mieć odpowiednie umiejętności miękkie i efektywnie zarządzać swoim życiem? Kompetencje miękkie to te związane z organizacją, komunikacją i emocjami. To one pozwalają wydajnie funkcjonować w życiu zawodowym i prywatnym. Są wręcz kluczowe w kwestii rozwoju kariery, konkurencyjności, zrównoważonej atmosfery, poczucia szczęścia i sprawnego osiągania celów. Work-life balance to z kolei umiejętność efektywnego zarządzania pracą, czasem wolnym, planami, marzeniami, a także poczuciem własnej wartości i szczęścia. Zgadzasz się, że umiejętności miękkich i work-life balance warto uczyć się od profesjonalistów, zdobywając wiedzę i certyfikaty? Jesteś zatem w dobrym miejscu!

Prowadzimy szkolenia dla firm, freelancerów, pracowników zdalnych, przedstawicieli zawodów kreatywnych, fundacji, stowarzyszeń oraz każdego, kto zainteresowany jest organizacją czasu, przestrzeni, ewaluacją swoich potencjałów i szybkim spełnianiem marzeń. Uczymy efektywności w pracy i odpoczywaniu, kontrolowania myśli, emocji i komunikacji oraz zdrowego, pełnego inspiracji i radości trybu życia. Każde szkolenie to prosto i interaktywnie podana wiedza, atrakcyjny warsztat praktyczny (często art-coachingowy), panel dyskusyjny, przystępna cena, materiały szkoleniowe oraz certyfikat lub odznaka.

Zobacz, jak fajnie przygotowaliśmy FAQ!

Akademia Siebie

Akademia Siebie to owoc niezliczonych godzin rozmów, skutek przeczytania tony książek oraz wynik osobistych doświadczeń Agi i Maćka Szuścik-Zięby. Aga i Maciek odkryli metody zmiany organizacji życia oraz myślenia, dzięki którym można być szczęśliwym, osiągać cele, a także z powodzeniem spełniać się prywatnie i zawodowo.

Aga, właściwie dr Agnieszka Szuścik-Zięba, to wykładowczyni, edukatorka, artystka wizualna i propagatorka zdrowia, jedna z „50 Śmiałych 2019”, prelegentka TEDx, radiowczyni. Aga prowadzi szkolenia i zajęcia od dekady. To jej powołanie. Studenci ją uwielbiają. W Akademii Siebie Aga prowadzi szkolenia.

Maciej Szuścik-Zięba to menadżer projektów, organizator produkcji i wydarzeń, logistyk z wykształcenia oraz zamiłowania, po godzinach producent muzyki elektronicznej. To ten człowiek, który na wszystko ma arkusze w Excelu. Social Media Ninja. W Akademii Siebie Maciek zarządza zapisami, finansami, logistyką i technikaliami.

Aga i Maciek są nierozłączną parą prywatnie i zawodowo. Żyją bez budzika, podnoszenia głosu, strachu i zamartwiania się. Codziennie śmieją się do łez. Naucz się tego i Ty!

O Akademii Siebie